anasayfa / Tempobet / Tempobet Para Yatırma

Tempobet Para Yatırma

Tüm müşterilerine sunmakta olduğu ödeme yöntemlerini ancak kullanıcı adın ve şifren ile ” kasa ” yazan menüden hesabında bulabilirsin. Tempobet para yatırma yöntemleri ve limitleri arasında sıklıkla kullanmakta olduğun banka havalesi ve kredi kartı bulunmaktadır. Diğer seçenekler ise ecopayz, paykwik, otopay, paykasa, astropay, cepbank, QR kodu ile para yatırma gibi alternatifler de yer almaktadır. Her bir ödeme yönteminin ise farklı limitleri vardır.

tempobet para yatırma, yöntemler, seçenekler, limitler, kredi kartı, banka havalesi

Tempobet para yatırma limitleri senin için farklı miktarlardan oluşmaktadır. Burada temel baz alınan nokta ise kullanıcıların hangi sıklıkla, hangi ödeme yöntemini seçtiğidir. Her kullanıcının elbette kendine göre finans metodları bulunabilir. Tempobet şirketi ise limitleri kullanıcıların isteklerine göre şekillendirmekte ve sınırlandırmaktadır.

Tempobet Para Yatırma Yöntemlerindeki TL ve Döviz Kuralları

Kullanıcı adı ve şifre ile tempobet giriş işlemlerini tamamladıktan sonra ” Kasa ” yazan menüden hesabındaki ödeme seçeneklerine ulaşabilirsin. Burada senin için bir çok para yatırma yöntemlerini listeliyoruz. Her bir seçeneğin ise farklı limitleri olduğunu da mutlaka bilmelisin. Peki, hesabına TL mi yoksa döviz cinsinden Dolar ve ya Euro mu yatırmak istiyorsun? Döviz cinsinden yapılan işlemlerde ne gibi kurallar söz konusudur?

Tempobet hesabına Dolar ve ya Euro gibi para birimleri ile işlem yapmak istediğinde kullanmakta olduğun bankanın döviz kurları baz alınmaktadır. Banka hesabını ve ya kredi kartını kullandığında para birimin otomatik olarak Dolar’dan TL’ye çevrilerek, tempobet adresine yatırılmaktadır. Bu koşulları göz önüne aldığımızda çalışmakta olduğun bankanın döviz kurları geçerli olmaktadır. Bütün ödeme yöntemlerindeki döviz cinsinden tutarlar hesabına TL olarak yansıtılmaktadır.

Cepbank ve QR Kodu ile Tempobet Hesabına Para Yatırma

Tempobet cepbank para yatırma işlemini gerçekleştirmek istiyorsan maalesef senden istediğimiz saatlere dikkat etmen gerekiyor. Saatler konusunda seni üzmüş olsak bile sevineceğini düşündüğümüz bir husus vardır. Cepbank ile hesabına haftanın 7 günü para yatırabilirsin. Bunun oldukça güzel bir haber olduğunu düşünmekteyiz. Tempobet cepbank para yatırma saatleri sabah 10:00’da başlamakta olup, 22:00’a kadar kabul edilmektedir. Talep formunu doldurup işleme koyduğunda hesabına para yatırabilirsin.

tempobet cepbank para yatırma, qr kodu para yatırma, ecopayz, paykasa, otopay

Tempobet QR kodu para yatırma işlemlerinde iki farklı cihaza ihtiyacın olacaktır. Birincisinde İnternet bankacılığı hesabına giriş yapmalısın. İkincisinde ise para yatırma menüsünden QR kodu seçerek ilgili barkodu cihazına okutmalısın. İlgili adımları takip ederek sonuca mutlaka ulaşacaksın. Tempobet mobil cihazın ile de tüm ödeme yöntemlerini tamamlayabilirsin.

 

bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir