anasayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

https://www.oyunsofrasi.com/ sitesinde herhangi bir yazıyı açmanız halinde aşağıda belirtilen kullanım ve gizlilik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

https://www.oyunsofrasi.com/ , site içerisindeki hiçbir yazının doğruluğunu ve güvenilirliliğini garanti etmez, bundan dolayı meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan https://www.oyunsofrasi.com/ sorumlu değildir.

https://www.oyunsofrasi.com/ site içerisindeki ve dışındaki bağlantılarından sorumlu değildir. Oluşacak zararlardan https://www.oyunsofrasi.com/ sorumlu tutulamaz.

Sitede zararlı olacağını düşündüğünüz hiçbir sayfayı açmayın ve hiçbir dosyayı indirmeyin. Aksi taktirde bilgisayarınızda meydana gelebilecek zararlardan https://www.oyunsofrasi.com/ sorumlu değildir.

Konuların altına yazılan yorumların sorumluluğu, yorum yazan kişiye aittir. Küfür, hakaret ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı düşen içerikte bulunan yorumlar https://www.oyunsofrasi.com/ tarafından onaylanmaz.

https://www.oyunsofrasi.com/ adresinde bulunan yazıların izinsiz bir şekilde çoğaltılması ve başka mecralarda yayınlanması kesinlikle yasaktır. Aksi tespit edildiği durumda https://www.oyunsofrasi.com/ yöneticileri tarafından yasal işlemler başlatılacaktır.

https://www.oyunsofrasi.com/ , talep edilmesi halinde devlet görevlileri (savcı, hakim, polis, mahkemeler) ile işbirliği yapma hakkını saklı tutar.

Herhangi yasal bir işlem olmadığı sürece kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

İş bu gizlilik politikasına ek maddeler ekleme hakkını saklı tutarız.

İletişim için iletişim sayfamızı her zaman kullanabilirsiniz.