anasayfa / 1xbet / 1xbet Dünya Kupası Araba Ödülleri

1xbet Dünya Kupası Araba Ödülleri

Muazzam ötesi bir ödülün kapısı şimdi aralanıyor. 1xbet Dünya kupası araba ödülü ile benzersiz bir ödül çılgınlığına ne dersin? Piyasa değeri yaklaşık 500 bin TL olan bu araba ödülleri artık seni bekliyor!

1xbet dünya kupası araba ve telefon ödülleri için tahminlerini doğru yapmalısın.

1xbet dünya kupası araba ödülleri arasında Bentley, Audi Q7, Range Rover Evoque var. Mükemmel bir değerde olan bu arabalardan biri senin olabilir. Dev çılgınlığa ortak olmak istiyorsan tahminlerini hazırlama başlasan iyi edersin. Gerçek futbol tutkunu olup olmadığını hep beraber göreceğiz.

1xbet Dünya Kupası Araba Ödüllerini Nasıl Kazanırım?

1xbet Dünya kupası araba ödüllerini kazanabilmek için gerçek futbol bilgin ortaya çıkacaktır. Çünkü takımların sıralamalarını ve kimin kazanacağını bilmen gerekiyor. Hatta büyük ödüller için doğru skorları bile bilmelisin. Dünya kupası grup maçları, çeyrek finaller, yarı final karşılaşmaları ve son olarak finali kazanıp kimin kupayı kazanacağını bilmen gerekecek.

1xbet dünya kupası ödülleri için tahmin yap.

1xbet araba ödülleri için tahminler konusunda gözünün biran olsun korktuğunu sezebiliyoruz. Fakat inanıyoruz ki bu şanslı ödülün sahibi aramızdan biri olacak. Tahminlerimi nasıl yapacağım?

1xbet Dünya Kupası Tahminleri

Dünya kupası başlamadan tahminlerini tamamlamış olmalısın. Grup maçlarına ve tahminlerinizi yapabilmek için 1xbet giriş adresi bağlantısına buradan ulaşabilirsin. Başarıyla üye olup, hesabına giriş yaptıktan sonra 2018 Rusya Dünya Kupası menüsünde tahminler sayfasını göreceksin. 32 takımın mücadele edeceği bu turnuvada şansın gerçekten bu sefer seni çok zorlayacak.

1xbet Dünya kupası araba ödülleri dışında Iphone X, Iphone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8 telefonlarını da 100 kişiye dağıtıyor. Her bir ödül için ayrı ayrı şartları yerine getirmelisin.

1xbet dünya kupası maçlarını kazananların ödülleri

1xbet Dünya kupası ödülleri kazananları için gerekli şartlar;

Bentley Bentayga Araba Ödülü: 8 farklı gruptaki sıralamayı doğru bilmelisin. Ayrıca final karşılaşmasının skorunu da doğru bilmen gerekiyor.

Audi Q7 Araba Ödülü: Yine aynı şekilde gruptaki takımların sıralamasını doğru bilmelisin. Bunun dışında yarı final karşılaşmalarından birine ait skoru doğru tahmin etmelisin.

Range Rover Evoque Ödülü: Diğer iki araba ödülünde olduğu gibi grup sıralamasını doğru tahmin etmelisin. Son olarak çeyrek final maçlarından herhangi birinin skorunu doğru bildiğinde ödülü kazanmaya hak elde edeceksin.

Iphone X Ödülü ( 100 kişi ): Takımların turnuva boyunca sıralamasını doğru bilmelisin.

Iphone 8 Plus Ödülü ( 100 kişi ): Gruplardaki takımların sıralamasını ve play-off 3. maçının galibini bilmen gerekiyor.

Samsung Galaxy Note 8 Ödülü ( 100 kişi ): Gruplarda yer alan takımların sıralamasını doğru bilmen bu ödül için yeterli olacaktır.

Tüm bu ödülleri yazarken ellerimizin titrediğini bilmelisin! Muazzam ötesi araba ödülleri ve bunların yanında mükemmel telefon ödülleri seni bekliyor. Kazanmak için futbol bilgini konuşturmaya ne dersin? Bunların dışında sınırsız ” SGD ” ödüllerinin de var olduğunu hatırlatmak isteriz. Dünya kupası tahminleri sayfasına ister masaüstünden istersen de 1xbet mobil uygulamaları üzerinden ulaşabilirsin. 1xbet dünya kupası ödül kazananları tüm maçlar bittikten sonra yayınlanacaktır.

bir yorum

  1. 1xbet.com’da araba kazanmak istiyorum! Ne yapmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir